Hvem vi er

I Godt Sagt er vi 40 rådgivere som utøver et stort engasjement for digitalisering av SMB-markedet og som har bred kompetanse på utvikling, kommunikasjon og forretningsutvikling. Alle sammen går på jobb hver morgen med et mål om å skape resultater for kundene våre forankret i deres strategi og mål. Du finner oss vanligvis på våre kontorer i Drammen og Kongsberg, men etter påbud og retningslinjer for smitte jobber vi hjemmefra nå om dagen.
Abadin Mohammed
Praktikant, film

abadin@godtsagt.no

Bjørnar Boldvik
Rådgiver

94494999
bjornar@godtsagt.no

Børge Solem
Rådgiver

92445802
borge@godtsagt.no

Camilla Ulsund
Rådgiver digital markedsføring

camillau@godtsagt.no

Cedric Lynne
Filmfotograf

95725373
cedric@godtsagt.no

Charlotte L. Kristoffersen
Digital rådgiver

40601746
charlotte@godtsagt.no

Dennis Askeland
Webutvikler / Digital rådgiver

97794437
dennis@godtsagt.no

Eeva-Leena M. Holm
Rådgiver

94428497
eeva-leena@godtsagt.no

Elin Svilaas
Kommunikasjonsrådgiver

98422564
elin@godtsagt.no

Erik Gabrielsen
Byråleder / Strategisk rådgiver

90519703
erik@godtsagt.no

Hanne Bakken
Rådgiver / Prosjektleder

97584197
hanne@godtsagt.no

Håvard Haug
Rådgiver / Prosjektleder

99043820
havard@godtsagt.no

Henrik Gilen
Prosjektleder

90159807
henrik@godtsagt.no

Ine T. Kielland Lund
UX-designer

41397963
ine@godtsagt.no

Ingrid Forbord
Designer

94899534
ingrid@godtsagt.no

Jan-Erling Kristiansen
Rådgiver

90957959
jan-erling@godtsagt.no

Jannik Fagerhøi
Filmfotograf / Klipper

48115337
jannik@godtsagt.no

Julie P. Weierud
Rådgiver digital markedsføring

99399877
julie@godtsagt.no

Kari Flemmig
Support

97108521
kari@godtsagt.no

Kenneth C. Koppervik
Rådgiver

93461257
kenneth@godtsagt.no

Khoi Nguyen Hoang
Fullstack utvikler

94141792
khoi@godtsagt.no

Kristoffer A. Dahlgren
Utvikler


kristoffera@godtsagt

Kyrre T. Bekkelund
Strategisk rådgiver

47231000
kyrre@godtsagt.no

Marcin Bialecki
Digital rådgiver

92509844
marcin@godtsagt.no

Mari Lyngmo
Rådgiver digital markedsføring

41686979
mari@godtsagt.no

Per-Jan Brekke
Kommunikasjonsrådgiver

92664526
per-jan@godtsagt.no

Pernille Bjerke
Designer

41405959
pernilleb@godtsagt.no

Pernille Brunvoll
Klipper

47895777
pernille@godtsagt.no

Per Rune Grønhovd
Rådgiver digital strategi og synlighet

93421262
per.rune@godtsagt.no

Pia Hanslien
Praktikant / Frontend utvikler

pia@godtsagt.no

Rebekka Helgesen
Praktikant, film

rebekka@godtsagt.no

Shane Scott
Sysadmin / Devops

97883762
shane@godtsagt.no

Simen Falck
Stillsfotograf

98418199
simenf@godtsagt.no

Sondre Birkeland
Klipper

97308933
sondreb@godtsagt.no

Steinar Sørensen
Regissør / Klipper

41502973
steinars@godtsagt.no

Susanna Thorstensson
Administrasjon- og regnskap

980 62 144
susanna@godtsagt.no

Thor Arne Ulveraker
Rådgiver / Produsent

91893369
thor.arne@godtsagt.no

Tone Elisabeth Høines
Designer

97616421
tone@godtsagt.no

Yvonne Blavik
Prosjektleder

90682504
yvonne@godtsagt.no