Hvem vi er

I Godt Sagt er vi 40 rådgivere som utøver et stort engasjement for digitalisering av SMB-markedet og som har bred kompetanse på utvikling, kommunikasjon og forretningsutvikling. Alle sammen går på jobb hver morgen med et mål om å skape resultater for kundene våre forankret i deres strategi og mål. Du finner oss vanligvis på våre kontorer i Drammen og Kongsberg, men etter påbud og retningslinjer for smitte jobber vi hjemmefra nå om dagen.
Anne Schia
Digital rådgiver

91563563
anne@godtsagt.no

Atle Lillehovde
Utvikler

41436611
atle@godtsagt.no

Bjørnar Boldvik
Rådgiver

94494999
bjornar@godtsagt.no

Børge Solem
Rådgiver

92445802
borge@godtsagt.no

Delia T. Villadsen
Visuell designer

96045719
delia@godtsagt.no

Eeva-Leena M. Holm
Rådgiver

94428497
eeva-leena@godtsagt.no

Elin Svilaas
Kommunikasjonsrådgiver

98422564
elin@godtsagt.no

Erik Gabrielsen
Byråleder / Strategisk rådgiver

90519703
erik@godtsagt.no

Hanne Bakken
Rådgiver / Prosjektleder

97584197
hanne@godtsagt.no

Håvard Haug
Rådgiver / Prosjektleder

99043820
havard@godtsagt.no

Henrik Gilen
Prosjektleder

90159807
henrik@godtsagt.no

Ida Charlotte Børrestad
Rådgiver (Permisjon)

92828011
ida@godtsagt.no

Ingrid Forbord
Designer

94899534
ingrid@godtsagt.no

Jan-Erling Kristiansen
Rådgiver

90957959
jan-erling@godtsagt.no

Janicke Langford
Strategisk rådgiver

41253403
janicke@godtsagt.no

Jannik Fagerhøy
Filmfotograf / Klipper

48115337
jannik@godtsagt.no

Joakim Andre Solheim
Performance rådgiver

92699395
joakim@godtsagt.no

Kari Flemmig
Support

97108521
kari@godtsagt.no

Kenneth C. Koppervik
Rådgiver

93461257
kenneth@godtsagt.no

Kristoffer Søvik
Praktikant (film)


kristoffer@godtsagt

Kyrre Tjømøe Bekkelund
Strategisk rådgiver

47231000
kyrre@godtsagt.no

Lene Grønli
Rådgiver sosiale medier

93871531
lene@godtsagt.no

Marcin Bialecki
Digital rådgiver

92509844
marcin@godtsagt.no

Per-Jan Brekke
Kommunikasjonsrådgiver

92664526
per-jan@godtsagt.no

Pernille Bjerke
Designer

41405959
pernilleb@godtsagt.no

Pernille Brunvoll
Klipper

47895777
pernille@godtsagt.no

Shane Scott
Sysadmin / Devops

97883762
shane@godtsagt.no

Simen Falck
Stillsfotograf

98418199
simenf@godtsagt.no

Simon David Adam
Praktikant (film)


simon@godtsagt.no

Sondre Bekk
Designer

93285644
sondre@godtsagt.no

Stein Hofve
Utvikler / Designer

45466565
stein@godtsagt.no

Steinar Sørensen
Regissør / Klipper

41502973
steinars@godtsagt.no

Steinar Vilnes
Utvikler

46878770
steinarv@godtsagt.no

Stian Tandberg
Filmfotograf / Klipper

41286721
stian@godtsagt.no

Susanna Thorstensson
Administrasjon- og regnskap


susanna@godtsagt.no

Thor Arne Ulveraker
Rådgiver / Produsent

91893369
thor.arne@godtsagt.no

Vivian Llarena
Art Director

41527867
vivian@godtsagt.no

Yvonne Blavik
Prosjektleder

90682504
yvonne@godtsagt.no